قوانین و مقررات

ورود کاربران به وب‌سایت و ثبت سفارش به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی بلیزا می باشد.

  1. بعد از ثبت نهایی سفارش توسط کاربر، حداکثر تا یک روز کاری بعد از ثبت سفارش، محصول به اداره پست تحویل داده می شود. بسته به نوع ارسال سفارشی یا پیشتاز و همچنین مقصد، زمان رسیدن کالا به دست مشتری، 4 تا 8 روز کاری زمان می برد.
  2. پس از ثبت سفارش، در صورتی که کالای ثبت شده وارد مرحله پردازش و ارسال نشده باشد، امکان لغو آن می باشد. بدین جهت، کاربر می تواند با پشتیبانی سایت تماس گرفته و از امکان لغو سفارش مطلع شود. حق لغو سفارش و استرداد وجه به هر دلیلی ( از جمله اتمام موجودی کالا ) برای این فروشگاه محفوظ می باشد.
  3. حریم خصوصی کاربران بلیزا : وب‌سایت فروشگاه بلیزا به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و متعهد است که از حریم شخصی کاربران حفاظت کامل را داشته باشد و اطلاعات شخصی را در اختیار دیگران نگذارد. لذا همواره سعی می کند تا شرایط و ابزارهای لازم برای امنیت هرچه بیشتر استفاده از وب‌سایت را فراهم آورد. 
  4. اما بروزمشکلات مربوط به زیرساخت های اینترنتی کشور و برطرف کردن آنان در حوزه مسئولیت های این  وب‌سایت قرار نمی گیرد. همچنین تمامی مشتریان مسئول حفاظت ازاطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و مسئولیت تمام فعالیت هایی که تحت حساب کاربری ایشان انجام شود بر عهده شخص کاربر خواهد بود.
  5. برای ثبت سفارش، اطلاعات نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، آدرس کامل و کد پستی نیاز می باشد. کاربر باید این اطلاعات را صحیح  وارد کند. در صورتی که این اطلاعات اشتباه باشد و کالا به دست مشتری نرسد، مسئولیت آن بر عهده کاربر می باشد.
نظرات